Google+ Start   |   E-mail   |   Newsletter:

OTP2SMS

OTP2SMS PC hasła jednorazowe

Polityka prywatności aplikacji mobilnej

 

Aplikacja a w zasadzie KOMPLET APLIKACJI, bo mowa o dwóch ściśle współdziałających ze sobą aplikacjach. Jedna przeznaczona na Androida, druga zaś na komputer PC. Obie po tzw "sparowaniu" pozwalają użytkownikowi na wiele ciekawych funkcjonalności. Podstawową z nich jest obsługa haseł jednorazowych w zakresie chociażby bankowości elektronicznej ale poza tym, bardzo wygodna obsługa wiadomości SMS z poziomu komputera. Można nie tylko wygodnie pisać teraz SMSy na komputerze, na klawiaturze komputera - można również je odbierać. Natomiast po wysłaniu otrzymujemy potwierdzenia wysyłki oraz co najważniejsze RAPORTY DORĘCZEŃ wiadomości. Dotyczy to zarówno krótkich wiadomości składających się ze 160 znaków jak i bardzo długiś wiadomości liczących sobie maksymalnie aż do 1024 znaków ! Aplikacja pozwala natywnie na zastosowania polskich znaków diakrytycznych czyli tzw popularnie "polskich okonków". Wprawdzie polskie znaki zwiększają ilość pojedynczych SMSów w wiadomości co jeszcze w dzisiejszych czasach może być dodatkowo płatne szczególnie jak chodzi o roaming międzynarodowy. To Aplikacja pozwala na włączanie "oszczędności" czyli automatyczną (w razie potrzeby) zamianę polskich znaków na zwykłe bez "ogonków". Jednocześnie użytkownik ma do dyspozycji OnLine licznik znaków oraz informację z ilu krótkich wiadomości SMS składa się długa wiadomość, a więc w każdej chwili można zdecydować jak i kiedy wysyłać a kiedy nie polskie znaki.

Aplikacja pozwala również na nawiązywanie połączeń głosowych i ich rozłączanie! Do ciekawych opcji należy fakt, że aplikacja pobiera wszystkie kontakty z telefonu do komputera a więc zawsze mamy aktualną listę kontaktów do szybkiego wyboru. Co ważnie wiadomości SMS, które zostaną odebrane ale także te które zostaną nadane - są dostępne w telefonie i nie ulegają skasowaniu nawet jeśli wyłączymy aplikację na komputerze.

Sam sposób tzw "wyłuskiwania" haseł jednorazowych z wiadomości SMS jakie otrzymujemy z banków czy innych źródeł został precyzyjnie i z kilkoma różnymi przykładami opisany w instrukcji PDF dostępnej poniżej do pobrania.

 

Uwaga! program na Androida w sklepie Google Play jest darmowy ale jest to wersja DEMO z pewnymi ograniczeniami. Aby ją aktywować należy zakupić jedną z dwóch dostępnych licencji w sklepie internetowym www.sklep.atnel.pl.


1. Licencja PERSONAL - pozwala na wykorzystanie w 100% wszystkich właściwości programów lecz jest tylko do użytku prywatnego i można ją nabyć tutaj LINK.
2. Licencja COMMERCIAL - pobobnie jak poprzednia działa w 100% możliwości lecz jest do zastosowań komercyjnych czyli do użytku w firmach, czy jakiejkolwiek działalności zarobkowej, można ją nabyć tutaj: LINK

Pobieranie programów
Kliknij i pobierz instrukcję PDF do systemu aplikacji OTP2SMS dla Androida i PC
Kliknij i pobierz najnowszą wersję program OTP2SMS PC

POBIERZ NA PC

Kliknij aby pobrać aplikację OTP2SMS dla ANDROIDA (telefon/tablet)

 

Poniżej krótka prezentacja wideo w postaci dwóch poradników prezentujących proces instalacji, aktywacji oraz wykorzystania wielu funkcjonalności kompletu programów:

PREZENTACJA - INSTRUKCJA - WIDEO

 

Przykładowe zrzuty ekranów z telefonu i komputera:

Wygląd aplikacji
     

 

.

ikona Strona główna ikona O nas ikona Wydawnictwo ikona Elektronika ikona Oprogramowanie ikona Kursy ikona Nowości ikona SKLEP ikona FORUM ikona Kontakt ikona Polityka Prywatności Cookie

ATNEL Nowoczesne Rozwiązania - programowanie AVR w C | pisanie programów dla AVR | pisanie programów ATmega | pisanie programów dla AVR | programowanie mikrokontrolerów |
mikrokontrolery AVR programowanie | programowanie w C mikrokontrolerów | programowanie ATmega | programy w C AVR
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych