Home page   |   E-mail   |   Newsletter:
You are here: ikona Home page ikona News

News
Nowa witryna firmy Atnel - lipiec 2012

Date added: 07.10.2012

Miło nam poinformować, o zmianie szaty graficznej naszej witryny, która pojawiła się w pierwszej połowie lipca 2012 roku. Wszystko w trosce o dobro naszego klienta. Takie hasło przyświeca nam od początku istnienia firmy, jednakże dopiero teraz udało nam się, rozpocząć współpracę z prawdziwą agencją reklamową, dzięki której możemy w pełni zrealizować naszą misję oraz główne cele.

Naszą misją jest pomoc w szeroko pojętej nauce programowania nie tylko początkujących adeptów w tej dziedzinie, lecz także wspomaganie firm w zakresie szkoleń dla nowych programistów związanych z systemami wbudowanymi.

Główne cele firmy to:

  1. przybliżenie zasad programowania strukturalnego
  2. nauka programowania w dobrym stylu
  3. przekazywanie know-how w postaci: kursów, poradników, książek itp

Z okazji startu nowej witryny internetowej mamy dla Państwa do dyspozycji kupon rabatowy na książki z naszego wydawnictwa, które można nabyć w naszym sklepie internetowym:


www.sklep.atnel.pl
 

 

Z kuponów poniżej może skorzystać 20 osób, które jako pierwsze dokonają zakupu.

ATNEL_BLUE01  

(dla książki: "Mikrokontrolery AVR Język C Podstawy programowania")
oraz
(dla książki: "Język C Pasja programowania mikrokontrolerów 8-bitowych")

wartość kuponu to 12% zniżki od ceny brutto.


Kupon rabatowy należy wpisać w miejsce widoczne na obrazku poniżej. Uwaga! w koszyku mogą się znajdować wyłącznie książki aby zrealizować kupon. W przypadku chęci dokonania zakupu także innych produktów z naszego sklepu, należy dokonać tego w osobnej transakcji, aby jednak uniknąć dodatkowych kosztów przesyłki, można wybrac opcję odbioru osobistego i w uwagach do zamówienia, zwrócić się z prośbą o połączenie obydwu zamówień:

kliknij aby powiększyćBack

Publisher


Wydawnictwo Atnel zostało powołane do życia na początku 2011 r., gdy ukazała się pierwsza książka pt: \"Mikrokontrolery AVR Język C Podstawy programowania\". Duży sukces na rynku zainicjował dalszy rozwój a także powstanie kolejnych części książek.
see more...

Contact

contact us
tel: +48 91 4635 683
+48 501 008 523
biuro@atnel.pl
ikona Home page ikona About Us ikona Publishing ikona Electronics ikona Software ikona Courses ikona News ikona SHOP ikona FORUM ikona Contact ikona Cookie Privacy Policy

ATNEL Modern Solutions - programowanie AVR w C | pisanie programów dla AVR | pisanie programów ATmega | pisanie programów dla AVR | programowanie mikrokontrolerów |
mikrokontrolery AVR programowanie | programowanie w C mikrokontrolerów | programowanie ATmega | programy w C AVR
Realization: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych