Google+ Start   |   E-mail   |   Newsletter:

LeYek

 Program LeYek występuje w czterech wariantach:

  1. LeYek LIGHT - dla urządzeń z systemem Android ( wersja FREE z ograniczeniami )
  2. LeYek WiFi - dla udządzeń z systemem Android ( bez ograniczeń )
  3. LeYek PC - dla komputerów PC z systemem Windows ( do 3 użytkowników w sieci )
  4. LeYek NET - dla komputerów PC z systemem Windows ( dla wielu użytkowników w sieci )

Oprogramowanie dla systemu Android dostępne jest do pobrania w sklepie Google PLAY.

 

Krótka charakterystyka programów

LeYek LIGHT

DOWNLOAD

 Program przeznaczony dla telefonów oraz tabletów pracujących pod kontrolą systemu  Android   w wersji od 2.x. Program umożliwia szybką, łatwą wymianę plików zarówno pomiędzy telefonami ale także pomiędzy telefonami i komputerami PC, za pośrednictwem sieci WiFi. Program jest bardzo intuicyjny w obsłudze, pozwala na jednoczesne wybranie i przesłanie dwóch plików. Wersja LIGHT jest do pobrania zupełnie za darmo, jednak posiada pewne ograniczenia w swojej funkcjonalności. Należy do nich możliwość przesyłania pomiędzy telefonami i komputerami PC tylko i wyłącznie plików ze zdjęciami w formacie JPG. Dodatkowo rozmiar przesyłanych plików nie może przekraczać wielkości 1,5 MB. Ponadto za jednym razem można przesłać maksymalnie dwa pliki.

LeYek WiFi

DOWNLOAD

 Program przeznaczony dla telefonów oraz tabletów pracujących pod kontrolą systemu  Android   w wersji od 2.x. Program umożliwia szybką, łatwą wymianę plików zarówno pomiędzy telefonami ale także pomiędzy telefonami i komputerami PC, za pośrednictwem sieci WiFi. Program jest bardzo intuicyjny w obsłudze, pozwala na jednoczesne wybranie i przesłanie wielu plików. Wersja ta nie posiada żadnych ograniczeń, można więc przesyłać nie tylko pliki zdjęć ale także filmy oraz wszystkie inne dowolne typy danych. 

LeYek PC

DOWNLOAD

 Program przeznaczony jest dla komputerów PC pracujących pod kontrolą dowolnego systemu  Windows  począwszy od wersji Windows XP. Umożliwia on wygodne oraz intuicyjne przesyłanie plików nie tylko pomiędzy komputerami i telefonami ale także pomiędzy różnymi komputerami w sieci komputerowej, niezależnie czy sieć zorganizowana jest w oparciu o połączenia kablowe (standardowy Ethernet) lecz także w oparciu o połączenia radiowe WiFi. Wersja PC umożliwia łączenie się w ramach jednej sieci LAN maksymalnie trzem różnym użytkownikom i to jest jedyne ograniczenie w porównaniu do maksymalnej wersji NET. Umożliwia on przesyłanie zupełnie dowolnych plików ale pozwala również pakować pliki lub wybrane foldery do archiwum typu ZIP, które dopiero po spakowaniu zostaje przesłane.

LeYek NET

DOWNLOAD

 Program przeznaczony jest dla komputerów PC pracujących pod kontrolą dowolnego systemu  Windows  począwszy od wersji Windows XP. Umożliwia on wygodne oraz intuicyjne przesyłanie plików nie tylko pomiędzy komputerami i telefonami ale także pomiędzy różnymi komputerami w sieci komputerowej, niezależnie czy sieć zorganizowana jest w oparciu o połączenia kablowe (standardowy Ethernet) lecz także w oparciu o połączenia radiowe WiFi. Wersja NET umożliwia łączenie się w ramach jednej sieci LAN dowolnej ilości użytkowników. Umożliwia on przesyłanie zupełnie dowolnych plików ale pozwala również pakować pliki lub wybrane foldery do archiwum typu ZIP, które dopiero po spakowaniu zostaje przesłane.

 .

Instrukcje obsługi

ANDROID

WINDOWS

 

 

a

ikona Strona główna ikona O nas ikona Wydawnictwo ikona Elektronika ikona Oprogramowanie ikona Kursy ATNEL ikona Nowości ikona SKLEP ikona FORUM ikona Kontakt ikona Polityka Prywatności Cookie

ATNEL Nowoczesne Rozwiązania - programowanie AVR w C | pisanie programów dla AVR | pisanie programów ATmega | pisanie programów dla AVR | programowanie mikrokontrolerów |
mikrokontrolery AVR programowanie | programowanie w C mikrokontrolerów | programowanie ATmega | programy w C AVR
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych